تبلیغات
حکمت مهدوی
 
 
 
توانا بود هرکه دانا بود به دانش دل پیر برنا بود

دری نجف آبادی: از زمان احمدی‌نژاد همه چیز به هم ریخت

نویسنده : حمید سیدمهدوی | تاریخ : 01:03 ب.ظ - دوشنبه 10 خرداد 1395

 عضو مجلس خبرگان می‌گوید موضوعی که باید به آن توجه کرد این است که از زمان احمدی‌نژاد همه چیز به هم ریخت.
قربانعلی دری نجف‌آبادی در گفت‌وگو با نامه‌نیوز درباره حوادث اخیر حمله به حوزه علمیه خرم‌آباد گفت: موضوعی که باید به آن توجه کرد این است که از زمان احمدی‌نژاد همه چیز به هم ریخت.
وزیر اطلاعات رئیس دولت اصلاحات با بیان این که این آشوب‌گران همان هستند که 8 سال روی کار بودند، خاطرنشان کرد: متاسفانه ریاست‌جمهوری آقای احمدی‌نژاد اشتباه بود و باعث بروز این اتفاق‌ها شد.
وی با اشاره به این که آنان حرف رهبری را زیر پا گذاشتند، گفت: هرچه مقام معظم رهبری بگوید درست است. کشور را که نمی‌توان با این گونه آشوب‌ها و جنگ اداره کرد. باید تعامل داشته باشیم.
همچنین منصور حقیقت‌پور، نماینده مجلس نهم و مسئول پرونده حمله به لاریجانی در قم گفت: ماهیت این افراد و خودسرها مشخص شده است. این‌ها از همان روزی که در قم به علی لاریجانی حمله کردند، شناسایی و احضار شدند. این اغتشاشگران خود را صاحب‌نظرتر از مقام معظم رهبری می‌دانند و به سخنان ایشان توجه نمی‌کنند.
نماینده مردم اردبیل در مجلس قبل با بیان این که این افراد خود را از رهبر انقلاب دلسوزتر می‌دانند، خاطرنشان کرد: این افراد ماهیت‌شان مشخص است اما نمی‌توانیم در اینجا اسامی آنها را اعلام کنیم. باید با آنها برخورد شود.دسته بندی : اخبار سایت ,
 

آخرین مطالب

» وعده مدیران صداوسیما برای پخش صدای استاد شجریان ربنای شجریان از تلویزیون پخش می‌شود؟/توضیحات مدیر شبکه یک ( سه شنبه 11 خرداد 1395 )
» با 237 رای در مقابل 11 رای کواکبیان، لاریجانی رئیس مجلس دهم شد / پزشکیان و مطهری نواب رئیس شدند ( سه شنبه 11 خرداد 1395 )
» اژه ای: صدور حکم برای جهرمی و چهل نفر دیگر در پروند فساد سه هزار میلیاردی / بازداشت 19 نفر از اعضای شورای شهر و مدیران شهرداری تبریز ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» عرفان وادبی ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» آیت الله هاشمی رفسنجانی: زمان انحصاری کردن اطلاع‌رسانی در جوامع گذشته است ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» اسدی در گفت‌وگو با ایلنا مطرح کرد: تعیین تکلیف اعتبارنامه مینوخالقی در آینده نزدیک / جلسه شعبه ۲ برگزار نشد ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» مدیر شبکه یک خبر داد: احتمال بازگشت «ربنای» استاد شجریان به تلویزیون ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» افکار عمومی خواستار رسیدگی به عملکرد احمدی‌نژاد ارجاع 6 پرونده احمدی‌نژاد به قوه‌قضائیه ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» با بالاترین رای خود در 30 سال گذشته؛ مردم، هاشمی را به صدر خبرگان بردند ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» دری نجف آبادی: از زمان احمدی‌نژاد همه چیز به هم ریخت ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» مسائل منطقه ای و همکاری های اقتصادی محور مذاکرات ظریف و واشکوچیکوفسکی ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» با ایجاد زیرساخت و خط لوله؛ ایران آماده صادرات گاز به اروپا می شود ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» دراجتماع پرشور مردم آذربایجان غربی روحانی: پیام مردم در انتخابات 'آری' به همصدایی مسئولان و رونق اقتصادی بود ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» سیدحسن خمینی: امام بر سر مقدس مآب ها فریاد می زدند؛ می گفتند اگر در این راه شهید بشوم، ارزش دارد / تحجر باید فارق اصلی میان ما و داعش دانسته شود ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» روحانی: نمی‌پسندم صدا و سیما روابط عمومی دولت باشد اما نباید امید مردم به یاس تبدیل شود / عسگری: تضعیف دولت جفا به مردم است ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
 
 

خدایا هر اسیرى را آزاد فرما علی مطهری عربستان زبانمان را به راستگویى و حكمت استوار ساز و رغبتم را در پاداشت و بی رغبتی ام را در آنچه كه موجب عذاب دردنا ایران و مرا از حزب خود قرار ده كه تنها حزب تو رستگار است و هم از دوستا و بر زیردستان انصاف و خوشرفتارى تفضّل فرما رییس جمهوری محمد جواد ظریف و نعمت‏ آمرزشت را در پایانش خدایا مرا از سپاهیانت قرار ده وحدت هسته ای اوباما نیرویم را در طاعت خود و نشاطم را در بندگى خویش اخبار و زبانمان را به راستگویى و حكمت استوار ساز هاشمی رفسنجانی اسلام خدایا بدحالى ما را به خوبى حال خود تغییر ده میلاد حمیدسید مهدوی ما را به هدایت و پایدارى گرامى دار حمید سید مهدوی خمیدسیدمهدوی اما چگونه چشم‏ پوشى از كرمت را تاب آورم یا چگونه در آتش خدایا! در هر دوشنبه از سوى خویش دو نعمت بر من عطا كن حمیدسیدمهدزی ولى بر فراقت چگونه صبر كنم و گیرم اى خداى من‏ بر سوزندگى آتشت صب خدایا! در چهارشنبه‏ چهار حاجت مرا روا ساز همانا آنچه را بخواهى لطف میفرمایى. بر حاكمان دادگسترى و دلسوزى خدایا هر فسادى را در كار مسلمانان اصلاح گردان اخلاق اى خدا و آقا و مولا و پروردگارم و گوشهایمان را از شنیدن بیهوده و غیبت ببند رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام چرا كه همانا تنها سپاه تو پیروز است اى چیره سكونت‏ گزینم و حال آنكه امید من گذشت و عفو تواست. وزیر بهداشت حمید سیدمهدوی حمیدسیدمهدوی و شكمهایمان را از حرام و شبهه پاك فرما و دلهایمان را از دانش و بینش پر كن سیدمهدوی حسن روحانی ح بر فرض كه بر عذابت شكیبائى ورزم