تبلیغات
حکمت مهدوی
 
 
 
توانا بود هرکه دانا بود به دانش دل پیر برنا بود

فرزندان انقلاب در عرصه دیپلماسی و پاسداران مدافع میهن، نماد سوم خرداد هستند

نویسنده : حمید سیدمهدوی | تاریخ : 12:46 ب.ظ - دوشنبه 3 خرداد 1395


نتخب اول مردم تهران سوم خرداد را روز اقتدار و عظمت ملی دانست و گفت: فرزندان انقلاب در عرصه دیپلماسی همراه با پاسداران مدافع ملک و میهن اسلامی نماد سوم خرداد هستند.

به گزارش ایلنا، در یادداشت اینستاگرامی محمدرضا عارف به مناسبت سالروز فتح خرمشهر این‌چنین آمده است:

خرداد ماه تثبیت انقلاب است که در سوم خرداد ۶۱ فتح خرمشهر صورت گرفت، فتحی که به زعم کارشناسان نظامی غیرممکن بود. سوم خرداد که نقطه عطف بزرگی در هشت سال دفاع مقدس است، روز اقتدار و عظمت ملی و روز تسلیم دشمن  و روز مقاومت، ایثار و پیروزی است.

آزادی خرمشهر نماد غرور و پیروزی ملت ایران شد. آزادی خرمشهر غرور جریحه‌دار شده ملت ایران را التیام بخشید.

توجه‌ای که ما امروز به سوم خرداد داریم به خاطر نماد ملیت و ملت ماست که بروز و ظهور پیدا کرد. اگر تاکید می‌کنیم که راه شهیدان، ایثارگران و رزمندگان ادامه پیدا بکند، باید سعی کنیم آنچه ملت ایران بدست آورده است را حفظ کنیم.

بی‌شک راهی که به فتح خرمشهر ختم شد همواره  باید چراغ روشن بخش ملت ایران در تمام فراز و فرودها باشد.

امروز فرزندان انقلاب در عرصه دیپلماسی همراه با پاسداران مدافع ملک و میهن اسلامی به دنبال عزت جمهوری اسلامی هستند و ادامه دهنده راه شهدای گرانقدر ما.به همین دلیل واجب است با تمام توان از فرزندان انقلاب حمایت کنیم، چرا که آنها نماد سوم خرداد هستند.

یکی از اولویت‌های مجلس دهم باید اتخاذ تصمیم‌هایی برای بازسازی مناطق جنگ زده و رسیدگی به مسایل محیط زیستی و آب استان خوزستان باشد.

در  سالگرد آزاد سازی خرمشهر همیشه قهرمان ،درود می فرستم به روان پاک شهیدان و بویژه امام عارفان و سالکان خمینی کبیر (ره) واز خداوند منان می‌خواهم همواره قدر شناس حماسه آفرینان آن فتح الفتوح باشیم.

محمدرضا عارف آزادسازی خرمشهر 

آخرین مطالب

» وعده مدیران صداوسیما برای پخش صدای استاد شجریان ربنای شجریان از تلویزیون پخش می‌شود؟/توضیحات مدیر شبکه یک ( سه شنبه 11 خرداد 1395 )
» با 237 رای در مقابل 11 رای کواکبیان، لاریجانی رئیس مجلس دهم شد / پزشکیان و مطهری نواب رئیس شدند ( سه شنبه 11 خرداد 1395 )
» اژه ای: صدور حکم برای جهرمی و چهل نفر دیگر در پروند فساد سه هزار میلیاردی / بازداشت 19 نفر از اعضای شورای شهر و مدیران شهرداری تبریز ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» عرفان وادبی ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» آیت الله هاشمی رفسنجانی: زمان انحصاری کردن اطلاع‌رسانی در جوامع گذشته است ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» اسدی در گفت‌وگو با ایلنا مطرح کرد: تعیین تکلیف اعتبارنامه مینوخالقی در آینده نزدیک / جلسه شعبه ۲ برگزار نشد ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» مدیر شبکه یک خبر داد: احتمال بازگشت «ربنای» استاد شجریان به تلویزیون ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» افکار عمومی خواستار رسیدگی به عملکرد احمدی‌نژاد ارجاع 6 پرونده احمدی‌نژاد به قوه‌قضائیه ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» با بالاترین رای خود در 30 سال گذشته؛ مردم، هاشمی را به صدر خبرگان بردند ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» دری نجف آبادی: از زمان احمدی‌نژاد همه چیز به هم ریخت ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» مسائل منطقه ای و همکاری های اقتصادی محور مذاکرات ظریف و واشکوچیکوفسکی ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» با ایجاد زیرساخت و خط لوله؛ ایران آماده صادرات گاز به اروپا می شود ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» دراجتماع پرشور مردم آذربایجان غربی روحانی: پیام مردم در انتخابات 'آری' به همصدایی مسئولان و رونق اقتصادی بود ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» سیدحسن خمینی: امام بر سر مقدس مآب ها فریاد می زدند؛ می گفتند اگر در این راه شهید بشوم، ارزش دارد / تحجر باید فارق اصلی میان ما و داعش دانسته شود ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» روحانی: نمی‌پسندم صدا و سیما روابط عمومی دولت باشد اما نباید امید مردم به یاس تبدیل شود / عسگری: تضعیف دولت جفا به مردم است ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
 
 

و زبانمان را به راستگویى و حكمت استوار ساز خدایا مرا از سپاهیانت قرار ده میلاد هاشمی رفسنجانی محمد جواد ظریف حسن روحانی خدایا! در چهارشنبه‏ چهار حاجت مرا روا ساز ایران ح ما را به هدایت و پایدارى گرامى دار و رغبتم را در پاداشت و بی رغبتی ام را در آنچه كه موجب عذاب دردنا و شكمهایمان را از حرام و شبهه پاك فرما هسته ای اخلاق وزیر بهداشت اسلام خدایا! در هر دوشنبه از سوى خویش دو نعمت بر من عطا كن حمید سیدمهدوی حمیدسیدمهدوی وحدت خدایا هر فسادى را در كار مسلمانان اصلاح گردان حمیدسیدمهدزی اوباما بر فرض كه بر عذابت شكیبائى ورزم همانا آنچه را بخواهى لطف میفرمایى. خدایا هر اسیرى را آزاد فرما اى چیره بر حاكمان دادگسترى و دلسوزى نیرویم را در طاعت خود و نشاطم را در بندگى خویش سیدمهدوی چرا كه همانا تنها سپاه تو پیروز است اى خدا و آقا و مولا و پروردگارم و گوشهایمان را از شنیدن بیهوده و غیبت ببند ولى بر فراقت چگونه صبر كنم و گیرم اى خداى من‏ بر سوزندگى آتشت صب و مرا از حزب خود قرار ده كه تنها حزب تو رستگار است و هم از دوستا رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام اما چگونه چشم‏ پوشى از كرمت را تاب آورم یا چگونه در آتش زبانمان را به راستگویى و حكمت استوار ساز و بر زیردستان انصاف و خوشرفتارى تفضّل فرما عربستان و نعمت‏ آمرزشت را در پایانش خدایا بدحالى ما را به خوبى حال خود تغییر ده خمیدسیدمهدوی رییس جمهوری سكونت‏ گزینم و حال آنكه امید من گذشت و عفو تواست. حمید سید مهدوی حمیدسید مهدوی و دلهایمان را از دانش و بینش پر كن اخبار علی مطهری