تبلیغات
حکمت مهدوی
 
 
 
توانا بود هرکه دانا بود به دانش دل پیر برنا بود

حجت‌السلام والمسلمین محمدتقی فاضل میبدی در گفتگو با «انتخاب»؛ اگر آیت الله امینی کاندیدای ریاست خبرگان نشود، آیت الله امامی کاشانی برای هدایت جریان اعتدال می آید

نویسنده : حمید سیدمهدوی | تاریخ : 03:02 ب.ظ - یکشنبه 2 خرداد 1395


بهترین فردی که در مجلس خبرگان حضور دارد هم از جهت استعداد، مدیریت و هم از نظر محبوبیتی که در بدنه جامعه دارد، آقای هاشمی است؛ ولی فضا را به گونه‌ای ساختند و درست کردند که شاید ایشان ریسک نکند و جلو نیاید که آن هم به خاطر رقابت‌های غیرمنصفانه سیاسی است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
اگر آیت الله امینی کاندیدای ریاست خبرگان نشود، آیت الله امامی کاشانی برای هدایت جریان اعتدال می آیدحجت‌السلام والمسلمین محمدتقی فاضل میبدی معتقد است که در صورت عدم کاندیداتوری آیات هاشمی و امینی، آیت الله امامی کاشانی کاندیدای ریاست خبرگان خواهد شد.

این استاد حوزه و دانشگاه در گفت‌و‌گو با خبرنگار سرویس سیاسی «انتخاب» درباره انتخابات هیئت رئیسه مجلس خبرگان، گفت: آقای هاشمی در تهران در راس لیست مردم قرار گرفت و بسیار رای آورد. اگر ایشان آنجا یک فرد عادی تلقی بشود و کسانی دیگر در راس جریان خبرگان رهبری قرار بگیرند این یک نوع توهین به رای مردم خواهد بود. 

وی افزود: به نظر من، بهترین فردی که در مجلس خبرگان حضور دارد هم از جهت استعداد، مدیریت و هم از نظر محبوبیتی که در بدنه جامعه دارد، آقای هاشمی است؛ ولی فضا را به گونه‌ای ساختند و درست کردند که شاید ایشان ریسک نکند و جلو نیاید که آن هم به خاطر رقابت‌های غیرمنصفانه  سیاسی است. 

این استاد حوزه و دانشگاه  تصریح کرد: به نظرمن، آیت الله هاشمی اصلا کاندیدای ریاست خبرگان نمی‌شود. آقای هاشمی هم در بدنه روحانیت سنتی نفوذ و طرفدار دارد و هم در مراجع قم. آنها، ایشان را به عنوان کسی که در کنار امام و در تاریخ انقلاب بوده قبولش دارند. آقای هاشمی، فردی است که ارزشهای ذاتی خودش را دارد و نمی توان به این سادگی حذفش کرد.

عضو جامعه مدرسین قم در پایان گفت: اگر آقای هاشمی و آقای امینی نیایند، فرد بعدی که میتواند تا اندازه ای جریان اعتدال را هدایت بکند آقای امامی‌کاشانی است. 

آخرین مطالب

» وعده مدیران صداوسیما برای پخش صدای استاد شجریان ربنای شجریان از تلویزیون پخش می‌شود؟/توضیحات مدیر شبکه یک ( سه شنبه 11 خرداد 1395 )
» با 237 رای در مقابل 11 رای کواکبیان، لاریجانی رئیس مجلس دهم شد / پزشکیان و مطهری نواب رئیس شدند ( سه شنبه 11 خرداد 1395 )
» اژه ای: صدور حکم برای جهرمی و چهل نفر دیگر در پروند فساد سه هزار میلیاردی / بازداشت 19 نفر از اعضای شورای شهر و مدیران شهرداری تبریز ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» عرفان وادبی ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» آیت الله هاشمی رفسنجانی: زمان انحصاری کردن اطلاع‌رسانی در جوامع گذشته است ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» اسدی در گفت‌وگو با ایلنا مطرح کرد: تعیین تکلیف اعتبارنامه مینوخالقی در آینده نزدیک / جلسه شعبه ۲ برگزار نشد ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» مدیر شبکه یک خبر داد: احتمال بازگشت «ربنای» استاد شجریان به تلویزیون ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» افکار عمومی خواستار رسیدگی به عملکرد احمدی‌نژاد ارجاع 6 پرونده احمدی‌نژاد به قوه‌قضائیه ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» با بالاترین رای خود در 30 سال گذشته؛ مردم، هاشمی را به صدر خبرگان بردند ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» دری نجف آبادی: از زمان احمدی‌نژاد همه چیز به هم ریخت ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» مسائل منطقه ای و همکاری های اقتصادی محور مذاکرات ظریف و واشکوچیکوفسکی ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» با ایجاد زیرساخت و خط لوله؛ ایران آماده صادرات گاز به اروپا می شود ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» دراجتماع پرشور مردم آذربایجان غربی روحانی: پیام مردم در انتخابات 'آری' به همصدایی مسئولان و رونق اقتصادی بود ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» سیدحسن خمینی: امام بر سر مقدس مآب ها فریاد می زدند؛ می گفتند اگر در این راه شهید بشوم، ارزش دارد / تحجر باید فارق اصلی میان ما و داعش دانسته شود ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» روحانی: نمی‌پسندم صدا و سیما روابط عمومی دولت باشد اما نباید امید مردم به یاس تبدیل شود / عسگری: تضعیف دولت جفا به مردم است ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
 
 

زبانمان را به راستگویى و حكمت استوار ساز سكونت‏ گزینم و حال آنكه امید من گذشت و عفو تواست. خدایا! در هر دوشنبه از سوى خویش دو نعمت بر من عطا كن اى خدا و آقا و مولا و پروردگارم چرا كه همانا تنها سپاه تو پیروز است خدایا هر فسادى را در كار مسلمانان اصلاح گردان حسن روحانی خدایا! در چهارشنبه‏ چهار حاجت مرا روا ساز خدایا مرا از سپاهیانت قرار ده و دلهایمان را از دانش و بینش پر كن اما چگونه چشم‏ پوشى از كرمت را تاب آورم یا چگونه در آتش و گوشهایمان را از شنیدن بیهوده و غیبت ببند و نعمت‏ آمرزشت را در پایانش اى چیره ما را به هدایت و پایدارى گرامى دار رییس جمهوری ولى بر فراقت چگونه صبر كنم و گیرم اى خداى من‏ بر سوزندگى آتشت صب حمید سیدمهدوی هسته ای نیرویم را در طاعت خود و نشاطم را در بندگى خویش و زبانمان را به راستگویى و حكمت استوار ساز رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام وزیر بهداشت و شكمهایمان را از حرام و شبهه پاك فرما اوباما حمید سید مهدوی حمیدسیدمهدزی اسلام محمد جواد ظریف هاشمی رفسنجانی اخلاق همانا آنچه را بخواهى لطف میفرمایى. حمیدسیدمهدوی بر فرض كه بر عذابت شكیبائى ورزم عربستان وحدت خمیدسیدمهدوی ح حمیدسید مهدوی خدایا هر اسیرى را آزاد فرما خدایا بدحالى ما را به خوبى حال خود تغییر ده بر حاكمان دادگسترى و دلسوزى و مرا از حزب خود قرار ده كه تنها حزب تو رستگار است و هم از دوستا ایران و بر زیردستان انصاف و خوشرفتارى تفضّل فرما علی مطهری اخبار میلاد سیدمهدوی و رغبتم را در پاداشت و بی رغبتی ام را در آنچه كه موجب عذاب دردنا