تبلیغات
حکمت مهدوی
 
 
 
توانا بود هرکه دانا بود به دانش دل پیر برنا بود

رایس هرگونه مخفیکاری در مورد توافق هسته ای با ایران را تکذیب کرد

نویسنده : حمید سیدمهدوی | تاریخ : 05:28 ق.ظ - دوشنبه 27 اردیبهشت 1395

تهران - ایرنا - سوزان رایس مشاور امنیت ملی امریکا هرگونه تلاش و اقدامی را از سوی دولت باراک اوباما در به انحراف کشیدن افکار عمومی در مورد توافق هسته ای با ایران را تکذیب کرد.

این تکذیب رایس در واکنش به یک گزارش نیویورک تایمز پس از مصاحبه با 'بن رودز ' معاون مشاور امنیت ملی امریکا در امور ارتباطات استراتژیک صورت گرفته است.
در این گزارش به نقل از رودز آمده بود که دولت اوباما پس از توافق هسته ای با ایران ' اتاق پژواک ' برای قبولاندن توافقنامه به افکار عمومی امریکا و به فروش رساندن آن تشکیل داده بود.
اما رایس روز یکشنبه در مصاحبه با فرید ذکریا در سی ان ان در مورد توافق هسته ای گفت :' هیچ چیز مخفی وجود نداشت . هیچ تلاشی برای منحرف ساختن صورت نگرفت و این موضوع واقعیت ندارد. '
وی افزود :' هیچ چیزی وجود ندارد که 'بن' یا رئیس جمهوری یا من یا هرکس دیگر دخیل در توضیح توافق هسته ای ایران به افکار عمومی گفته باشیم که در واقع درست نباشد. این خود تلاشی منحرف کننده است. '
رایس تاکید کرد که توافقنامه به طور علنی برای افکار عمومی و اعضای کنگره برای بررسی مورد ارزیابی دقیق قرار گرفت. چیز مخفی یا چیزی که بتوان مخفی کرد وجود نداشت. '
وی تاکید کرد که هرگز به یاد ندارد در مورد یک موضوع مهم سیاست خارجی مشورت های قوی تر و اساسی تر از این صورت گرفته باشد. '
رایس ضمن دفاع از توافقنامه هسته ای ایران تاکید کرد هرگز هیچ گونه تلاشی جز توضیح مزایای توافق با ایران برای مردم امریکا انجام نشده و این توافق از هر نظر مثبت بود.
شبک **1403**1917

انتهای پیام /*دسته بندی : اخبار سایت ,
 

آخرین مطالب

» وعده مدیران صداوسیما برای پخش صدای استاد شجریان ربنای شجریان از تلویزیون پخش می‌شود؟/توضیحات مدیر شبکه یک ( سه شنبه 11 خرداد 1395 )
» با 237 رای در مقابل 11 رای کواکبیان، لاریجانی رئیس مجلس دهم شد / پزشکیان و مطهری نواب رئیس شدند ( سه شنبه 11 خرداد 1395 )
» اژه ای: صدور حکم برای جهرمی و چهل نفر دیگر در پروند فساد سه هزار میلیاردی / بازداشت 19 نفر از اعضای شورای شهر و مدیران شهرداری تبریز ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» عرفان وادبی ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» آیت الله هاشمی رفسنجانی: زمان انحصاری کردن اطلاع‌رسانی در جوامع گذشته است ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» اسدی در گفت‌وگو با ایلنا مطرح کرد: تعیین تکلیف اعتبارنامه مینوخالقی در آینده نزدیک / جلسه شعبه ۲ برگزار نشد ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» مدیر شبکه یک خبر داد: احتمال بازگشت «ربنای» استاد شجریان به تلویزیون ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» افکار عمومی خواستار رسیدگی به عملکرد احمدی‌نژاد ارجاع 6 پرونده احمدی‌نژاد به قوه‌قضائیه ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» با بالاترین رای خود در 30 سال گذشته؛ مردم، هاشمی را به صدر خبرگان بردند ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» دری نجف آبادی: از زمان احمدی‌نژاد همه چیز به هم ریخت ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» مسائل منطقه ای و همکاری های اقتصادی محور مذاکرات ظریف و واشکوچیکوفسکی ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» با ایجاد زیرساخت و خط لوله؛ ایران آماده صادرات گاز به اروپا می شود ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» دراجتماع پرشور مردم آذربایجان غربی روحانی: پیام مردم در انتخابات 'آری' به همصدایی مسئولان و رونق اقتصادی بود ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» سیدحسن خمینی: امام بر سر مقدس مآب ها فریاد می زدند؛ می گفتند اگر در این راه شهید بشوم، ارزش دارد / تحجر باید فارق اصلی میان ما و داعش دانسته شود ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» روحانی: نمی‌پسندم صدا و سیما روابط عمومی دولت باشد اما نباید امید مردم به یاس تبدیل شود / عسگری: تضعیف دولت جفا به مردم است ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
 
 

و نعمت‏ آمرزشت را در پایانش محمد جواد ظریف علی مطهری و مرا از حزب خود قرار ده كه تنها حزب تو رستگار است و هم از دوستا حمیدسید مهدوی حمید سیدمهدوی اخبار هسته ای و گوشهایمان را از شنیدن بیهوده و غیبت ببند ما را به هدایت و پایدارى گرامى دار حمیدسیدمهدزی وحدت اى خدا و آقا و مولا و پروردگارم خدایا هر اسیرى را آزاد فرما خدایا هر فسادى را در كار مسلمانان اصلاح گردان سكونت‏ گزینم و حال آنكه امید من گذشت و عفو تواست. اسلام هاشمی رفسنجانی و شكمهایمان را از حرام و شبهه پاك فرما حمیدسیدمهدوی ولى بر فراقت چگونه صبر كنم و گیرم اى خداى من‏ بر سوزندگى آتشت صب خدایا مرا از سپاهیانت قرار ده خدایا! در هر دوشنبه از سوى خویش دو نعمت بر من عطا كن و دلهایمان را از دانش و بینش پر كن ح سیدمهدوی و رغبتم را در پاداشت و بی رغبتی ام را در آنچه كه موجب عذاب دردنا وزیر بهداشت خدایا! در چهارشنبه‏ چهار حاجت مرا روا ساز نیرویم را در طاعت خود و نشاطم را در بندگى خویش رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام حمید سید مهدوی چرا كه همانا تنها سپاه تو پیروز است خدایا بدحالى ما را به خوبى حال خود تغییر ده رییس جمهوری اخلاق ایران اوباما عربستان و بر زیردستان انصاف و خوشرفتارى تفضّل فرما زبانمان را به راستگویى و حكمت استوار ساز خمیدسیدمهدوی و زبانمان را به راستگویى و حكمت استوار ساز اى چیره میلاد حسن روحانی بر حاكمان دادگسترى و دلسوزى اما چگونه چشم‏ پوشى از كرمت را تاب آورم یا چگونه در آتش بر فرض كه بر عذابت شكیبائى ورزم همانا آنچه را بخواهى لطف میفرمایى.