تبلیغات
حکمت مهدوی
 
 
 
توانا بود هرکه دانا بود به دانش دل پیر برنا بود

سردار اشتری: بخش عمده ای از قاچاق كالا به كشور سازمان یافته است

نویسنده : حمید سیدمهدوی | تاریخ : 10:16 ق.ظ - دوشنبه 20 اردیبهشت 1395

تهران - ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی اعلام كرد به نظر می رسد بخش عمده ای از قاچاق كالا كه به كشور وارد یا خارج می شود سازمان یافته باشد كه البته باید به آن ها اشراف داشته باشیم تا با همكاری دستگاه قضا با این گونه موارد مقابله كنیم.


به گزارش خبرنگار اجتماعی ایرنا سردار حسین اشتری روز دوشنبه در حاشیه بیست و یكمین همایش سراسری فرماندهان، روسا و مدیران نیروی انتظامی در جمع خبرنگاران افزود: امسال خبرهای خوبی در این زمینه به مردم اعلام خواهیم كرد.
وی با اشاره به حضور فرماندهان نیروی انتظامی در دیدار با رهبری در روز گذشته گفت: مقام معظم رهبری در دیدار روز گذشته تاكید كردند تا در راستای مبارزه با قاچاق نیروی انتظامی و دستگاه های مربوط اقدامات لازم را انجام دهند بویژه در زمینه دانه درشت ها و قاچاق سازمان یافته، زیرا این نوع قاچاق بسیار مهم است و باید برخوردهای لازم با آن صورت گیرد.
فرمانده نیروی انتظامی اضافه كرد: ناجا بر اساس تدابیر مقام معظم رهبری و وظایف خود در این عرصه اقداماتی را انجام داده است اما همچنان نیازمند به كمك دستگاه های ذیربط بویژه قوه قضاییه هستیم كه البته برنامه هایی در این زمینه داریم
اشتری افزود: یكی از محورهای همایش دو روزه فرماندهان و روسای ناجا مبارزه با قاچاق است تا با همكاری دستگاه ها و عظم و اراده ای كه در نیروی انتظامی وجود دارد با این پدیده شوم برخورد لازم را انجام دهیم.
فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به آغاز به كار نمایندگان جدید در مجلس دهم شورای اسلامی برلزوم هماهنگی نزدیك نمایندگان با نیروی انتظامی تاكید كرد.


وی با اشاره به حضور خود در بین نمایندگان جدید مجلس شورای اسلامی طی روز گذشته گفت: امیدواریم با هماهنگی صورت گرفته خلاهای قانونی با كمك نمایندگان برطرف شود و هماهنگی های خود را با آن ها افزایش دهیم.
فرمانده نیروی انتظامی در مورد قانون استخدامی ناجا گفت: قانون استخدامی ناجا موقت بوده است و نیاز به انجام برخی اصلاحات داشته كه اكنون این اصلاحات در نیروی انتظامی و ستاد كل نیروهای مسلح صورت گرفته كه به مجلس شورای اسلامی ارسال، تصویب و لازم الاجرا می شود.
وی تصریح كرد: البته قانون قدیم اجرا و تمدید شده است كه قانون جدید برای نیروی انتظامی راهگشا خواهد بود.
وی در مورد اصلاح قوانین مرتبط به اسیدپاشی گفت: موارد اسیدپاشی را شناسایی كرده، برخورد لازم با آن ها انجام شده و تحویل مراجع قضایی شده است كه برخورد با آن ها بستگی به احكامی دارد كه برای آن ها صادر می شود با این حال از قوه قضاییه تقاضا داریم احكام به گونه ای باشد كه بازدارندگی داشته و هزینه جرم را بالا ببرد.
اجتمام ** 9105 ** 9314 ** 1418

انتهای پیام /*


دسته بندی : اخبار سایت ,
 

آخرین مطالب

» وعده مدیران صداوسیما برای پخش صدای استاد شجریان ربنای شجریان از تلویزیون پخش می‌شود؟/توضیحات مدیر شبکه یک ( سه شنبه 11 خرداد 1395 )
» با 237 رای در مقابل 11 رای کواکبیان، لاریجانی رئیس مجلس دهم شد / پزشکیان و مطهری نواب رئیس شدند ( سه شنبه 11 خرداد 1395 )
» اژه ای: صدور حکم برای جهرمی و چهل نفر دیگر در پروند فساد سه هزار میلیاردی / بازداشت 19 نفر از اعضای شورای شهر و مدیران شهرداری تبریز ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» عرفان وادبی ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» آیت الله هاشمی رفسنجانی: زمان انحصاری کردن اطلاع‌رسانی در جوامع گذشته است ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» اسدی در گفت‌وگو با ایلنا مطرح کرد: تعیین تکلیف اعتبارنامه مینوخالقی در آینده نزدیک / جلسه شعبه ۲ برگزار نشد ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» مدیر شبکه یک خبر داد: احتمال بازگشت «ربنای» استاد شجریان به تلویزیون ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» افکار عمومی خواستار رسیدگی به عملکرد احمدی‌نژاد ارجاع 6 پرونده احمدی‌نژاد به قوه‌قضائیه ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» با بالاترین رای خود در 30 سال گذشته؛ مردم، هاشمی را به صدر خبرگان بردند ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» دری نجف آبادی: از زمان احمدی‌نژاد همه چیز به هم ریخت ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» مسائل منطقه ای و همکاری های اقتصادی محور مذاکرات ظریف و واشکوچیکوفسکی ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» با ایجاد زیرساخت و خط لوله؛ ایران آماده صادرات گاز به اروپا می شود ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» دراجتماع پرشور مردم آذربایجان غربی روحانی: پیام مردم در انتخابات 'آری' به همصدایی مسئولان و رونق اقتصادی بود ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» سیدحسن خمینی: امام بر سر مقدس مآب ها فریاد می زدند؛ می گفتند اگر در این راه شهید بشوم، ارزش دارد / تحجر باید فارق اصلی میان ما و داعش دانسته شود ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» روحانی: نمی‌پسندم صدا و سیما روابط عمومی دولت باشد اما نباید امید مردم به یاس تبدیل شود / عسگری: تضعیف دولت جفا به مردم است ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
 
 

و نعمت‏ آمرزشت را در پایانش و زبانمان را به راستگویى و حكمت استوار ساز خدایا هر اسیرى را آزاد فرما حمیدسید مهدوی و مرا از حزب خود قرار ده كه تنها حزب تو رستگار است و هم از دوستا خدایا! در هر دوشنبه از سوى خویش دو نعمت بر من عطا كن و رغبتم را در پاداشت و بی رغبتی ام را در آنچه كه موجب عذاب دردنا اسلام همانا آنچه را بخواهى لطف میفرمایى. زبانمان را به راستگویى و حكمت استوار ساز علی مطهری رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام خمیدسیدمهدوی حمید سیدمهدوی حمیدسیدمهدزی خدایا مرا از سپاهیانت قرار ده اى خدا و آقا و مولا و پروردگارم و دلهایمان را از دانش و بینش پر كن ح اما چگونه چشم‏ پوشى از كرمت را تاب آورم یا چگونه در آتش رییس جمهوری ما را به هدایت و پایدارى گرامى دار وزیر بهداشت محمد جواد ظریف و گوشهایمان را از شنیدن بیهوده و غیبت ببند چرا كه همانا تنها سپاه تو پیروز است وحدت میلاد بر حاكمان دادگسترى و دلسوزى ولى بر فراقت چگونه صبر كنم و گیرم اى خداى من‏ بر سوزندگى آتشت صب اوباما اى چیره حسن روحانی حمید سید مهدوی بر فرض كه بر عذابت شكیبائى ورزم ایران حمیدسیدمهدوی خدایا! در چهارشنبه‏ چهار حاجت مرا روا ساز عربستان و شكمهایمان را از حرام و شبهه پاك فرما نیرویم را در طاعت خود و نشاطم را در بندگى خویش هسته ای اخبار خدایا بدحالى ما را به خوبى حال خود تغییر ده اخلاق هاشمی رفسنجانی سكونت‏ گزینم و حال آنكه امید من گذشت و عفو تواست. سیدمهدوی و بر زیردستان انصاف و خوشرفتارى تفضّل فرما خدایا هر فسادى را در كار مسلمانان اصلاح گردان