تبلیغات
حکمت مهدوی
 
 
 
توانا بود هرکه دانا بود به دانش دل پیر برنا بود

در گفت‌وگو با "عصر ایران" تابش:اکثریت مجلس دهم در اختیار فراکسیون امید است/ الیاس حضرتی: برای همه پست‌های هیات رئیسه کاندیدا داریم

نویسنده : حمید سیدمهدوی | تاریخ : 10:34 ب.ظ - یکشنبه 19 اردیبهشت 1395


همان‌گونه كه ما همه مشكلات را صبورانه پشت سرگذاشتیم در مجلس دهم نیز سیاست مان سیاستی صبورانه است.

محمدرضا تابش نماینده اصلاح طلب مجلس در مورد نشست فراكسیون امید و پیش بینی از فعالیت این فراكسیون در مجلس دهم گفت: ما خودمان براساس عدالت و انصاف و سهمی كه دوستان اصولگرا دارند مسوولیت های مهم در مجلس دهم را تقسیم بندی می‌كنیم و البته تحقق این موضوع به تعامل اصولگرایان هم بستگی دارد.

نماینده منتخب مردم اردکان در مجلس دهم در مصاحبه با خبرنگار عصر ایران إظهار داشت: پیش بینی می‌كنم كه اكثریت قاطع مجلس آینده با توجه بِه حضور تعداد زیادی از منتخبین در نشست این فراكسیون در اختیار فراكسیون امید باشد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه در مورد اینكه آیا فراكسیون امید برای همه پست های هیات ریسه مجلس نامزد معرفی می‌کند یا خیر گفت: این موضوع بستگی به تعامل اصول‌گرایان با ما دارد زیرا ما دلمان می خواهد انصاف و عدالت را رعایت كنیم و نمی خواهیم كسی حذف شود.

تابش تصریح كرد: استراتژی اصلاح طلبان در مجلس دهم تعامل است و امیدواریم اصولگرایان نیز این تعامل را مد نظر داشته باشند.

حضرتی: سیاست ما در مجلس دهم صبوری است

در همین ارتباط الیاس حضرتی منتخب مردم تهران در مجلس دهم نیز در مورد مهم‌ترین برنامه های فراكسیون امید برای مجلس آینده در مصاحبه با خبرنگار عصر ایران گفت: فراكسیون به قصد دوستی دست خود را به سمت رقبا و دیگر فراکسیون‌ها دراز می‌كند و از همه آنها تفاضای كمك دارد كه برای حضور قوی در صحنه اقتصادی و حل مشكلات اقتصادی و عملیاتی شدن اقتصاد مقاومتی عمل كند.


نماینده دوره‌های سوم، چهارم و پنجم مجلس اظهار داشت: حل مشكلات سیاست خارجی و نظارت دقیق بر روند اجرای برجام و كنترل نوع عكس العمل های طرف مقابل از جمله مسائلی است كه فراكسیون امید در مورد انها فعال می شود.

حضرتی در مورد تعامل فراكسیون امید با فراكسیون اصولگرایان گفت:به هیچ وجه ما به دنبال تنش نیستیم و اگر دوستان ما هم شیطنتی انجام دهند انها را به سیاست صبورانه همان گونه كه دوستان ما را رد صلاحیات كردید و صبوری كردیم دعوت می كنیم.

مدیرمسؤول روزنامه اعتماد ادامه داد: همان‌گونه كه ما همه مشكلات را صبورانه پشت سرگذاشتیم در مجلس دهم نیز سیاست مان سیاستی صبورانه است تا بتوانیم مشكلات مردم را حل كنیم.

وی در مورد اینكه آیا عارف در جریان انتخاب رئیس مجلس دهم در صحنه حضور خواهد داشت یا نه گفت: عارف همچنان محكم در صحنه است و در کنار او ما برای همه پست های هیات ریسه كاندیدا داریم.

دسته بندی : اخبار سایت ,
 

آخرین مطالب

» وعده مدیران صداوسیما برای پخش صدای استاد شجریان ربنای شجریان از تلویزیون پخش می‌شود؟/توضیحات مدیر شبکه یک ( سه شنبه 11 خرداد 1395 )
» با 237 رای در مقابل 11 رای کواکبیان، لاریجانی رئیس مجلس دهم شد / پزشکیان و مطهری نواب رئیس شدند ( سه شنبه 11 خرداد 1395 )
» اژه ای: صدور حکم برای جهرمی و چهل نفر دیگر در پروند فساد سه هزار میلیاردی / بازداشت 19 نفر از اعضای شورای شهر و مدیران شهرداری تبریز ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» عرفان وادبی ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» آیت الله هاشمی رفسنجانی: زمان انحصاری کردن اطلاع‌رسانی در جوامع گذشته است ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» اسدی در گفت‌وگو با ایلنا مطرح کرد: تعیین تکلیف اعتبارنامه مینوخالقی در آینده نزدیک / جلسه شعبه ۲ برگزار نشد ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» مدیر شبکه یک خبر داد: احتمال بازگشت «ربنای» استاد شجریان به تلویزیون ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» افکار عمومی خواستار رسیدگی به عملکرد احمدی‌نژاد ارجاع 6 پرونده احمدی‌نژاد به قوه‌قضائیه ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» با بالاترین رای خود در 30 سال گذشته؛ مردم، هاشمی را به صدر خبرگان بردند ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» دری نجف آبادی: از زمان احمدی‌نژاد همه چیز به هم ریخت ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» مسائل منطقه ای و همکاری های اقتصادی محور مذاکرات ظریف و واشکوچیکوفسکی ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» با ایجاد زیرساخت و خط لوله؛ ایران آماده صادرات گاز به اروپا می شود ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» دراجتماع پرشور مردم آذربایجان غربی روحانی: پیام مردم در انتخابات 'آری' به همصدایی مسئولان و رونق اقتصادی بود ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» سیدحسن خمینی: امام بر سر مقدس مآب ها فریاد می زدند؛ می گفتند اگر در این راه شهید بشوم، ارزش دارد / تحجر باید فارق اصلی میان ما و داعش دانسته شود ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» روحانی: نمی‌پسندم صدا و سیما روابط عمومی دولت باشد اما نباید امید مردم به یاس تبدیل شود / عسگری: تضعیف دولت جفا به مردم است ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
 
 

همانا آنچه را بخواهى لطف میفرمایى. نیرویم را در طاعت خود و نشاطم را در بندگى خویش خدایا! در هر دوشنبه از سوى خویش دو نعمت بر من عطا كن خدایا هر اسیرى را آزاد فرما بر فرض كه بر عذابت شكیبائى ورزم حمیدسیدمهدزی اى خدا و آقا و مولا و پروردگارم اوباما حمید سیدمهدوی اما چگونه چشم‏ پوشى از كرمت را تاب آورم یا چگونه در آتش خمیدسیدمهدوی خدایا! در چهارشنبه‏ چهار حاجت مرا روا ساز علی مطهری بر حاكمان دادگسترى و دلسوزى حمیدسید مهدوی ح خدایا مرا از سپاهیانت قرار ده و زبانمان را به راستگویى و حكمت استوار ساز و رغبتم را در پاداشت و بی رغبتی ام را در آنچه كه موجب عذاب دردنا وحدت سیدمهدوی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام رییس جمهوری اسلام و مرا از حزب خود قرار ده كه تنها حزب تو رستگار است و هم از دوستا میلاد و گوشهایمان را از شنیدن بیهوده و غیبت ببند عربستان اخلاق خدایا هر فسادى را در كار مسلمانان اصلاح گردان زبانمان را به راستگویى و حكمت استوار ساز هسته ای وزیر بهداشت و شكمهایمان را از حرام و شبهه پاك فرما حمید سید مهدوی خدایا بدحالى ما را به خوبى حال خود تغییر ده و نعمت‏ آمرزشت را در پایانش و بر زیردستان انصاف و خوشرفتارى تفضّل فرما ایران اخبار هاشمی رفسنجانی و دلهایمان را از دانش و بینش پر كن حمیدسیدمهدوی چرا كه همانا تنها سپاه تو پیروز است محمد جواد ظریف سكونت‏ گزینم و حال آنكه امید من گذشت و عفو تواست. ما را به هدایت و پایدارى گرامى دار اى چیره حسن روحانی ولى بر فراقت چگونه صبر كنم و گیرم اى خداى من‏ بر سوزندگى آتشت صب