تبلیغات
حکمت مهدوی
 
 
 
توانا بود هرکه دانا بود به دانش دل پیر برنا بود

حمله چاقوکش ها به میرمحمود موسوی / وزیر کشور: دستور پیگیری داده شد

نویسنده : حمید سیدمهدوی | تاریخ : 11:50 ق.ظ - یکشنبه 19 اردیبهشت 1395

میر محمود موسوی، شب گذشته در یکی از خیابان های تهران با سلاح سرد مورد حمله چند نفر قرار گرفت ولی از این سوء قصد جان سالم به در برد.
عصر ایران - برخی منابع خبری از حمله افراد ناشناس به دیپلمات باسابقه کشورمان و سفیر پیشین ایران در هند و پاکستان خبر می دهند.
بر اساس گزارش های موجود، میر محمود موسوی، شب گذشته در یکی از خیابان های تهران با سلاح سرد مورد حمله چند نفر قرار گرفت ولی از این سوء قصد جان سالم به در برد.

حمله چاقوکش ها به میرمحمود موسوی

هنوز از هویت و انگیزه مهاجمان که گویا سه نفر بوده اند، خبری در دست نیست.
واکنش وزیر کشور: پیگیری می کنیم

در همین باره وزیر کشور گفت: دستور پیگیری از سوی پلیس در این مورد داده شده است.
ر حمانی فضلی با بیان این‌که «این‌طور اتفاقات به طور روزانه برای افراد مختلف رخ داده می‌شود»، اظهار کرد: طبق برآوردهای اولیه این موضوع از نوع زورگیری بوده و قصد خاصی پشت آن نبوده اما دستور پیگیری و برخورد با عاملان داده شده است. 

آخرین مطالب

» وعده مدیران صداوسیما برای پخش صدای استاد شجریان ربنای شجریان از تلویزیون پخش می‌شود؟/توضیحات مدیر شبکه یک ( سه شنبه 11 خرداد 1395 )
» با 237 رای در مقابل 11 رای کواکبیان، لاریجانی رئیس مجلس دهم شد / پزشکیان و مطهری نواب رئیس شدند ( سه شنبه 11 خرداد 1395 )
» اژه ای: صدور حکم برای جهرمی و چهل نفر دیگر در پروند فساد سه هزار میلیاردی / بازداشت 19 نفر از اعضای شورای شهر و مدیران شهرداری تبریز ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» عرفان وادبی ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» آیت الله هاشمی رفسنجانی: زمان انحصاری کردن اطلاع‌رسانی در جوامع گذشته است ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» اسدی در گفت‌وگو با ایلنا مطرح کرد: تعیین تکلیف اعتبارنامه مینوخالقی در آینده نزدیک / جلسه شعبه ۲ برگزار نشد ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» مدیر شبکه یک خبر داد: احتمال بازگشت «ربنای» استاد شجریان به تلویزیون ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» افکار عمومی خواستار رسیدگی به عملکرد احمدی‌نژاد ارجاع 6 پرونده احمدی‌نژاد به قوه‌قضائیه ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» با بالاترین رای خود در 30 سال گذشته؛ مردم، هاشمی را به صدر خبرگان بردند ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» دری نجف آبادی: از زمان احمدی‌نژاد همه چیز به هم ریخت ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» مسائل منطقه ای و همکاری های اقتصادی محور مذاکرات ظریف و واشکوچیکوفسکی ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» با ایجاد زیرساخت و خط لوله؛ ایران آماده صادرات گاز به اروپا می شود ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» دراجتماع پرشور مردم آذربایجان غربی روحانی: پیام مردم در انتخابات 'آری' به همصدایی مسئولان و رونق اقتصادی بود ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» سیدحسن خمینی: امام بر سر مقدس مآب ها فریاد می زدند؛ می گفتند اگر در این راه شهید بشوم، ارزش دارد / تحجر باید فارق اصلی میان ما و داعش دانسته شود ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» روحانی: نمی‌پسندم صدا و سیما روابط عمومی دولت باشد اما نباید امید مردم به یاس تبدیل شود / عسگری: تضعیف دولت جفا به مردم است ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
 
 

بر حاكمان دادگسترى و دلسوزى خدایا! در چهارشنبه‏ چهار حاجت مرا روا ساز هاشمی رفسنجانی ح سیدمهدوی محمد جواد ظریف زبانمان را به راستگویى و حكمت استوار ساز و رغبتم را در پاداشت و بی رغبتی ام را در آنچه كه موجب عذاب دردنا حمیدسیدمهدوی خدایا بدحالى ما را به خوبى حال خود تغییر ده خدایا! در هر دوشنبه از سوى خویش دو نعمت بر من عطا كن عربستان همانا آنچه را بخواهى لطف میفرمایى. اوباما اخلاق علی مطهری اما چگونه چشم‏ پوشى از كرمت را تاب آورم یا چگونه در آتش اخبار حسن روحانی حمید سید مهدوی اى چیره هسته ای نیرویم را در طاعت خود و نشاطم را در بندگى خویش و نعمت‏ آمرزشت را در پایانش وحدت میلاد اى خدا و آقا و مولا و پروردگارم ایران حمیدسید مهدوی حمید سیدمهدوی حمیدسیدمهدزی وزیر بهداشت خمیدسیدمهدوی سكونت‏ گزینم و حال آنكه امید من گذشت و عفو تواست. و شكمهایمان را از حرام و شبهه پاك فرما و زبانمان را به راستگویى و حكمت استوار ساز خدایا مرا از سپاهیانت قرار ده چرا كه همانا تنها سپاه تو پیروز است و بر زیردستان انصاف و خوشرفتارى تفضّل فرما و دلهایمان را از دانش و بینش پر كن و مرا از حزب خود قرار ده كه تنها حزب تو رستگار است و هم از دوستا خدایا هر فسادى را در كار مسلمانان اصلاح گردان بر فرض كه بر عذابت شكیبائى ورزم رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و گوشهایمان را از شنیدن بیهوده و غیبت ببند اسلام ولى بر فراقت چگونه صبر كنم و گیرم اى خداى من‏ بر سوزندگى آتشت صب خدایا هر اسیرى را آزاد فرما رییس جمهوری ما را به هدایت و پایدارى گرامى دار