تبلیغات
حکمت مهدوی
 
 
 
توانا بود هرکه دانا بود به دانش دل پیر برنا بود

نماینده شركت آلمانی: روابط با ایران را احیا و تقویت می كنیم

نویسنده : حمید سیدمهدوی | تاریخ : 07:29 ب.ظ - شنبه 18 اردیبهشت 1395

تهران- ایرنا- رئیس بخش صنعت فراوری و پایین دستی شركت آلمانی لوا (LEWA) گفت: با توافق هسته ای زمینه احیا و تقویت روابط شركت های آلمانی با ایرانی فراهم شده است و ما به این سبب به تهران آمده ایم.

به گزارش وزارت نفت، «یواخیم بوند» كه برای سومین بار در نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران حضور یافته است، افزود: نمایشگاه هم به لحاظ شمار بازدیدكنندگان و هم از نظر كیفیت حضور افراد بهبود یافته است.
وی گفت: تحریم ها بخش زیادی از تجارت شركت های آلمانی را با ایران متوقف كرد اما اكنون فضای تجاری باز شده است و شركت ها در حال رایزنی با شركای پیشین یا در تلاش برای یافتن همپیمانان جدید هستند.
این فعال اقتصادی یادآوری كرد: تحریم ها حتی مانع ارائه قطعات یدكی به ایران در عرصه صنعت نفت و گاز می شد.
وی افزود: اكنون تحریم ها از بین رفته و تراكنش های مالی ساده تر از گذشته است.
بواخیم بوند اضافه كرد: پس از گذشت نزدیك یك دهه از تحریم های شدید، اكنون اقتصاد ایران به ارتقای تاسیسات و نوسازی برای بهبود تولید نیازمند است.
وی به محدودیت های ایران برای تامین مالی پروژها و خرید محصولات اشاره كرد و گفت: سرمایه گذاران به مشاركت در پروژه های ایران بسیار علاقه مندند.
این فعال اقتصادی ادامه داد: فرصت های زیادی برای همكاری میان ایران و آلمان وجود دارد.
وی افزود: نمایشگاه بین المللی فرصتی فراهم كرد تا ما با همپیمانان پیشین خود رایزنی كنیم و شركای جدید تجاری بیابیم.
رئیس بخش صنعت فراوری و پایین دستی شركت آلمانی لوا احیای روابط گذشته و گشایش راه های تازه همكاری را از دلایل حضور شركت خود در بیست و یكمین نمایشگاه عنوان كرد.
نمایشگاه بین المللی صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از شانزدهم اردیبهشت ماه با حضور 1900 شركت از جمهوری اسلامی ایران و 38 كشور دیگر، در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به كار كرد و یكشنبه (نوزدهم اردیبهشت به كار خود پایان می دهد.
اقتصام **1070**9186**1961

انتهای پیام /*دسته بندی : اخبار سایت ,
 

آخرین مطالب

» وعده مدیران صداوسیما برای پخش صدای استاد شجریان ربنای شجریان از تلویزیون پخش می‌شود؟/توضیحات مدیر شبکه یک ( سه شنبه 11 خرداد 1395 )
» با 237 رای در مقابل 11 رای کواکبیان، لاریجانی رئیس مجلس دهم شد / پزشکیان و مطهری نواب رئیس شدند ( سه شنبه 11 خرداد 1395 )
» اژه ای: صدور حکم برای جهرمی و چهل نفر دیگر در پروند فساد سه هزار میلیاردی / بازداشت 19 نفر از اعضای شورای شهر و مدیران شهرداری تبریز ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» عرفان وادبی ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» آیت الله هاشمی رفسنجانی: زمان انحصاری کردن اطلاع‌رسانی در جوامع گذشته است ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» اسدی در گفت‌وگو با ایلنا مطرح کرد: تعیین تکلیف اعتبارنامه مینوخالقی در آینده نزدیک / جلسه شعبه ۲ برگزار نشد ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» مدیر شبکه یک خبر داد: احتمال بازگشت «ربنای» استاد شجریان به تلویزیون ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» افکار عمومی خواستار رسیدگی به عملکرد احمدی‌نژاد ارجاع 6 پرونده احمدی‌نژاد به قوه‌قضائیه ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» با بالاترین رای خود در 30 سال گذشته؛ مردم، هاشمی را به صدر خبرگان بردند ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» دری نجف آبادی: از زمان احمدی‌نژاد همه چیز به هم ریخت ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» مسائل منطقه ای و همکاری های اقتصادی محور مذاکرات ظریف و واشکوچیکوفسکی ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» با ایجاد زیرساخت و خط لوله؛ ایران آماده صادرات گاز به اروپا می شود ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» دراجتماع پرشور مردم آذربایجان غربی روحانی: پیام مردم در انتخابات 'آری' به همصدایی مسئولان و رونق اقتصادی بود ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» سیدحسن خمینی: امام بر سر مقدس مآب ها فریاد می زدند؛ می گفتند اگر در این راه شهید بشوم، ارزش دارد / تحجر باید فارق اصلی میان ما و داعش دانسته شود ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» روحانی: نمی‌پسندم صدا و سیما روابط عمومی دولت باشد اما نباید امید مردم به یاس تبدیل شود / عسگری: تضعیف دولت جفا به مردم است ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
 
 

اخلاق حمیدسیدمهدزی حمید سید مهدوی حمیدسیدمهدوی خدایا! در هر دوشنبه از سوى خویش دو نعمت بر من عطا كن زبانمان را به راستگویى و حكمت استوار ساز و شكمهایمان را از حرام و شبهه پاك فرما چرا كه همانا تنها سپاه تو پیروز است حسن روحانی و مرا از حزب خود قرار ده كه تنها حزب تو رستگار است و هم از دوستا حمید سیدمهدوی خدایا مرا از سپاهیانت قرار ده اى خدا و آقا و مولا و پروردگارم نیرویم را در طاعت خود و نشاطم را در بندگى خویش اما چگونه چشم‏ پوشى از كرمت را تاب آورم یا چگونه در آتش سیدمهدوی اى چیره عربستان خدایا هر اسیرى را آزاد فرما و دلهایمان را از دانش و بینش پر كن بر فرض كه بر عذابت شكیبائى ورزم و گوشهایمان را از شنیدن بیهوده و غیبت ببند وحدت اوباما و زبانمان را به راستگویى و حكمت استوار ساز خمیدسیدمهدوی ح سكونت‏ گزینم و حال آنكه امید من گذشت و عفو تواست. رییس جمهوری رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ایران وزیر بهداشت و بر زیردستان انصاف و خوشرفتارى تفضّل فرما محمد جواد ظریف میلاد ولى بر فراقت چگونه صبر كنم و گیرم اى خداى من‏ بر سوزندگى آتشت صب خدایا هر فسادى را در كار مسلمانان اصلاح گردان خدایا بدحالى ما را به خوبى حال خود تغییر ده و رغبتم را در پاداشت و بی رغبتی ام را در آنچه كه موجب عذاب دردنا اخبار بر حاكمان دادگسترى و دلسوزى و نعمت‏ آمرزشت را در پایانش هسته ای علی مطهری همانا آنچه را بخواهى لطف میفرمایى. ما را به هدایت و پایدارى گرامى دار حمیدسید مهدوی خدایا! در چهارشنبه‏ چهار حاجت مرا روا ساز اسلام هاشمی رفسنجانی