تبلیغات
حکمت مهدوی
 
 
 
توانا بود هرکه دانا بود به دانش دل پیر برنا بود

نماینده شركت آلمانی: روابط با ایران را احیا و تقویت می كنیم

نویسنده : حمید سیدمهدوی | تاریخ : 06:29 ب.ظ - شنبه 18 اردیبهشت 1395

تهران- ایرنا- رئیس بخش صنعت فراوری و پایین دستی شركت آلمانی لوا (LEWA) گفت: با توافق هسته ای زمینه احیا و تقویت روابط شركت های آلمانی با ایرانی فراهم شده است و ما به این سبب به تهران آمده ایم.

به گزارش وزارت نفت، «یواخیم بوند» كه برای سومین بار در نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران حضور یافته است، افزود: نمایشگاه هم به لحاظ شمار بازدیدكنندگان و هم از نظر كیفیت حضور افراد بهبود یافته است.
وی گفت: تحریم ها بخش زیادی از تجارت شركت های آلمانی را با ایران متوقف كرد اما اكنون فضای تجاری باز شده است و شركت ها در حال رایزنی با شركای پیشین یا در تلاش برای یافتن همپیمانان جدید هستند.
این فعال اقتصادی یادآوری كرد: تحریم ها حتی مانع ارائه قطعات یدكی به ایران در عرصه صنعت نفت و گاز می شد.
وی افزود: اكنون تحریم ها از بین رفته و تراكنش های مالی ساده تر از گذشته است.
بواخیم بوند اضافه كرد: پس از گذشت نزدیك یك دهه از تحریم های شدید، اكنون اقتصاد ایران به ارتقای تاسیسات و نوسازی برای بهبود تولید نیازمند است.
وی به محدودیت های ایران برای تامین مالی پروژها و خرید محصولات اشاره كرد و گفت: سرمایه گذاران به مشاركت در پروژه های ایران بسیار علاقه مندند.
این فعال اقتصادی ادامه داد: فرصت های زیادی برای همكاری میان ایران و آلمان وجود دارد.
وی افزود: نمایشگاه بین المللی فرصتی فراهم كرد تا ما با همپیمانان پیشین خود رایزنی كنیم و شركای جدید تجاری بیابیم.
رئیس بخش صنعت فراوری و پایین دستی شركت آلمانی لوا احیای روابط گذشته و گشایش راه های تازه همكاری را از دلایل حضور شركت خود در بیست و یكمین نمایشگاه عنوان كرد.
نمایشگاه بین المللی صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از شانزدهم اردیبهشت ماه با حضور 1900 شركت از جمهوری اسلامی ایران و 38 كشور دیگر، در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به كار كرد و یكشنبه (نوزدهم اردیبهشت به كار خود پایان می دهد.
اقتصام **1070**9186**1961

انتهای پیام /*دسته بندی : اخبار سایت ,
 

آخرین مطالب

» وعده مدیران صداوسیما برای پخش صدای استاد شجریان ربنای شجریان از تلویزیون پخش می‌شود؟/توضیحات مدیر شبکه یک ( سه شنبه 11 خرداد 1395 )
» با 237 رای در مقابل 11 رای کواکبیان، لاریجانی رئیس مجلس دهم شد / پزشکیان و مطهری نواب رئیس شدند ( سه شنبه 11 خرداد 1395 )
» اژه ای: صدور حکم برای جهرمی و چهل نفر دیگر در پروند فساد سه هزار میلیاردی / بازداشت 19 نفر از اعضای شورای شهر و مدیران شهرداری تبریز ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» عرفان وادبی ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» آیت الله هاشمی رفسنجانی: زمان انحصاری کردن اطلاع‌رسانی در جوامع گذشته است ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» اسدی در گفت‌وگو با ایلنا مطرح کرد: تعیین تکلیف اعتبارنامه مینوخالقی در آینده نزدیک / جلسه شعبه ۲ برگزار نشد ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» مدیر شبکه یک خبر داد: احتمال بازگشت «ربنای» استاد شجریان به تلویزیون ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» افکار عمومی خواستار رسیدگی به عملکرد احمدی‌نژاد ارجاع 6 پرونده احمدی‌نژاد به قوه‌قضائیه ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» با بالاترین رای خود در 30 سال گذشته؛ مردم، هاشمی را به صدر خبرگان بردند ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» دری نجف آبادی: از زمان احمدی‌نژاد همه چیز به هم ریخت ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» مسائل منطقه ای و همکاری های اقتصادی محور مذاکرات ظریف و واشکوچیکوفسکی ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» با ایجاد زیرساخت و خط لوله؛ ایران آماده صادرات گاز به اروپا می شود ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» دراجتماع پرشور مردم آذربایجان غربی روحانی: پیام مردم در انتخابات 'آری' به همصدایی مسئولان و رونق اقتصادی بود ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» سیدحسن خمینی: امام بر سر مقدس مآب ها فریاد می زدند؛ می گفتند اگر در این راه شهید بشوم، ارزش دارد / تحجر باید فارق اصلی میان ما و داعش دانسته شود ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
» روحانی: نمی‌پسندم صدا و سیما روابط عمومی دولت باشد اما نباید امید مردم به یاس تبدیل شود / عسگری: تضعیف دولت جفا به مردم است ( دوشنبه 10 خرداد 1395 )
 
 

هسته ای و گوشهایمان را از شنیدن بیهوده و غیبت ببند هاشمی رفسنجانی و زبانمان را به راستگویى و حكمت استوار ساز ولى بر فراقت چگونه صبر كنم و گیرم اى خداى من‏ بر سوزندگى آتشت صب خدایا! در هر دوشنبه از سوى خویش دو نعمت بر من عطا كن اى خدا و آقا و مولا و پروردگارم سیدمهدوی و شكمهایمان را از حرام و شبهه پاك فرما رییس جمهوری سكونت‏ گزینم و حال آنكه امید من گذشت و عفو تواست. و دلهایمان را از دانش و بینش پر كن ما را به هدایت و پایدارى گرامى دار بر حاكمان دادگسترى و دلسوزى میلاد رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام اما چگونه چشم‏ پوشى از كرمت را تاب آورم یا چگونه در آتش و رغبتم را در پاداشت و بی رغبتی ام را در آنچه كه موجب عذاب دردنا اخلاق نیرویم را در طاعت خود و نشاطم را در بندگى خویش خدایا هر اسیرى را آزاد فرما وحدت حمید سید مهدوی حمید سیدمهدوی ح حمیدسیدمهدزی بر فرض كه بر عذابت شكیبائى ورزم خمیدسیدمهدوی عربستان و نعمت‏ آمرزشت را در پایانش حسن روحانی زبانمان را به راستگویى و حكمت استوار ساز حمیدسیدمهدوی اخبار حمیدسید مهدوی خدایا هر فسادى را در كار مسلمانان اصلاح گردان وزیر بهداشت چرا كه همانا تنها سپاه تو پیروز است همانا آنچه را بخواهى لطف میفرمایى. اسلام اوباما ایران علی مطهری خدایا! در چهارشنبه‏ چهار حاجت مرا روا ساز محمد جواد ظریف و بر زیردستان انصاف و خوشرفتارى تفضّل فرما خدایا مرا از سپاهیانت قرار ده اى چیره و مرا از حزب خود قرار ده كه تنها حزب تو رستگار است و هم از دوستا خدایا بدحالى ما را به خوبى حال خود تغییر ده